|
Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.
dzisiaj: 60, wczoraj: 16
ogółem: 257 296
statystyki szczegółowe
|
W sezonie 2014/2015 naszymi rywalami będą drużyny :
- PSS VICTORIA 2000 BYDGOSZCZ
- AP BRDA Bydgoszcz
- GWIAZDA II Bydgoszcz
- KKP/Gimnazjum Nr 6 Bydgoszcz
- KS Łochowo
- ORZEŁ Kcynia
- SKRA Paterek
- GLZS Sadki
Terminarz (jeszcze bez dokładniej daty oraz godziny) w rozwinięciu ...
Terminarz rozgrywek ligi: Bydgoszcz: C1 Trampkarz Grupa III
RUNDA I
Kolejka: 1 w dniach 2014-09-06
1 | Orzeł Kcynia | - | Gwiazda II Bydg. | 2014-09-06 | __:__ | Rynek 23, Kcynia | : |
2 | GLZS Sadki | - | AP Brda Bydgoszcz | 2014-09-06 | __:__ | Strażacka 11, Sadki | : |
3 | Skra Paterek | - | KS Łochowo | 2014-09-06 | __:__ | : | |
4 | Victoria II Bydgoszcz | - | Polonia II Bydgoszcz | 2014-09-06 | __:__ | Bydgoszcz | : |
5 | Kobiecy KP/Gimnazjum Nr 6 Bydgoszcz | - | Victoria Bydgoszcz | 2014-09-06 | __:__ | Słowiańska 7, Bydgoszcz | : |
Kolejka: 2 w dniach 2014-09-13
6 | Gwiazda II Bydg. | - | Victoria Bydgoszcz | 2014-09-13 | __:__ | Sportowa 2, Bydgoszcz | : |
7 | Polonia II Bydgoszcz | - | Kobiecy KP/Gimnazjum Nr 6 Bydgoszcz | 2014-09-13 | __:__ | Sportowa 2, Bydgoszcz | : |
8 | KS Łochowo | - | Victoria II Bydgoszcz | 2014-09-13 | __:__ | Wierzbowa 2, Łochowo | : |
9 | AP Brda Bydgoszcz | - | Skra Paterek | 2014-09-13 | __:__ | Bydgoszcz | : |
10 | Orzeł Kcynia | - | GLZS Sadki | 2014-09-13 | __:__ | Rynek 23, Kcynia | : |
Kolejka: 3 w dniach 2014-09-20
11 | GLZS Sadki | - | Gwiazda II Bydg. | 2014-09-20 | __:__ | Strażacka 11, Sadki | : |
12 | Skra Paterek | - | Orzeł Kcynia | 2014-09-20 | __:__ | : | |
13 | Victoria II Bydgoszcz | - | AP Brda Bydgoszcz | 2014-09-20 | __:__ | Bydgoszcz | : |
14 | Kobiecy KP/Gimnazjum Nr 6 Bydgoszcz | - | KS Łochowo | 2014-09-20 | __:__ | Słowiańska 7, Bydgoszcz | : |
15 | Victoria Bydgoszcz | - | Polonia II Bydgoszcz | 2014-09-20 | __:__ | Bydgoszcz | : |
Kolejka: 4 w dniach 2014-09-27
16 | Gwiazda II Bydg. | - | Polonia II Bydgoszcz | 2014-09-27 | __:__ | Sportowa 2, Bydgoszcz | : |
17 | KS Łochowo | - | Victoria Bydgoszcz | 2014-09-27 | __:__ | Wierzbowa 2, Łochowo | : |
18 | AP Brda Bydgoszcz | - | Kobiecy KP/Gimnazjum Nr 6 Bydgoszcz | 2014-09-27 | __:__ | Bydgoszcz | : |
19 | Orzeł Kcynia | - | Victoria II Bydgoszcz | 2014-09-27 | __:__ | Rynek 23, Kcynia | : |
20 | GLZS Sadki | - | Skra Paterek | 2014-09-27 | __:__ | Strażacka 11, Sadki | : |
Kolejka: 5 w dniach 2014-10-04
21 | Skra Paterek | - | Gwiazda II Bydg. | 2014-10-04 | __:__ | : | |
22 | Victoria II Bydgoszcz | - | GLZS Sadki | 2014-10-04 | __:__ | Bydgoszcz | : |
23 | Kobiecy KP/Gimnazjum Nr 6 Bydgoszcz | - | Orzeł Kcynia | 2014-10-04 | __:__ | Słowiańska 7, Bydgoszcz | : |
24 | Victoria Bydgoszcz | - | AP Brda Bydgoszcz | 2014-10-04 | __:__ | Bydgoszcz | : |
25 | Polonia II Bydgoszcz | - | KS Łochowo | 2014-10-04 | __:__ | Sportowa 2, Bydgoszcz | : |
Kolejka: 6 w dniach 2014-10-11
26 | Gwiazda II Bydg. | - | KS Łochowo | 2014-10-11 | __:__ | Sportowa 2, Bydgoszcz | : |
27 | AP Brda Bydgoszcz | - | Polonia II Bydgoszcz | 2014-10-11 | __:__ | Bydgoszcz | : |
28 | Orzeł Kcynia | - | Victoria Bydgoszcz | 2014-10-11 | __:__ | Rynek 23, Kcynia | : |
29 | GLZS Sadki | - | Kobiecy KP/Gimnazjum Nr 6 Bydgoszcz | 2014-10-11 | __:__ | Strażacka 11, Sadki | : |
30 | Skra Paterek | - | Victoria II Bydgoszcz | 2014-10-11 | __:__ | : |
Kolejka: 7 w dniach 2014-10-18
31 | Victoria II Bydgoszcz | - | Gwiazda II Bydg. | 2014-10-18 | __:__ | Bydgoszcz | : |
32 | Kobiecy KP/Gimnazjum Nr 6 Bydgoszcz | - | Skra Paterek | 2014-10-18 | __:__ | Słowiańska 7, Bydgoszcz | : |
33 | Victoria Bydgoszcz | - | GLZS Sadki | 2014-10-18 | __:__ | Bydgoszcz | : |
34 | Polonia II Bydgoszcz | - | Orzeł Kcynia | 2014-10-18 | __:__ | Sportowa 2, Bydgoszcz | : |
35 | KS Łochowo | - | AP Brda Bydgoszcz | 2014-10-18 | __:__ | Wierzbowa 2, Łochowo | : |
Kolejka: 8 w dniach 2014-10-25
36 | Gwiazda II Bydg. | - | AP Brda Bydgoszcz | 2014-10-25 | __:__ | Sportowa 2, Bydgoszcz | : |
37 | Orzeł Kcynia | - | KS Łochowo | 2014-10-25 | __:__ | Rynek 23, Kcynia | : |
38 | GLZS Sadki | - | Polonia II Bydgoszcz | 2014-10-25 | __:__ | Strażacka 11, Sadki | : |
39 | Skra Paterek | - | Victoria Bydgoszcz | 2014-10-25 | __:__ | : | |
40 | Victoria II Bydgoszcz | - | Kobiecy KP/Gimnazjum Nr 6 Bydgoszcz | 2014-10-25 | __:__ | Bydgoszcz | : |
Kolejka: 9 w dniach 2014-11-08
41 | Kobiecy KP/Gimnazjum Nr 6 Bydgoszcz | - | Gwiazda II Bydg. | 2014-11-08 | __:__ | Słowiańska 7, Bydgoszcz | : |
42 | Victoria Bydgoszcz | - | Victoria II Bydgoszcz | 2014-11-08 | __:__ | Bydgoszcz | : |
43 | Polonia II Bydgoszcz | - | Skra Paterek | 2014-11-08 | __:__ | Sportowa 2, Bydgoszcz | : |
44 | KS Łochowo | - | GLZS Sadki | 2014-11-08 | __:__ | Wierzbowa 2, Łochowo | : |
45 | AP Brda Bydgoszcz | - | Orzeł Kcynia | 2014-11-08 | __:__ | Bydgoszcz |
Brak aktywnych ankiet. |
Środa - 20.00-21.30
(koszulka czarna)
Piątek - 16.00-17.30
(koszulka biała)
PSS VICTORIA 2000 BYDGOSZCZ | 5:1 | PSS VICTORIA 2001 BYDGOSZCZ |
2014-11-09, 13:30:00 |
||
oceny zawodników » |
Najbliższa kolejka 10 |
Ostatnia kolejka 9 | |||
| |||
| |||
| |||
| |||
|
Trampkarze » Liga Okręgowa | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|